Onze fractie 2018-05-19T13:47:46+00:00

Fractie Lokaal Belang

Om u een idee te geven wie de fractieleden van Lokaal Belang zijn, ziet u hier de foto’s van de verschillende fractieleden.

Gerrit Vervoort
Gerrit VervoortFractie-voorzitter / secretaris
Nieuwstraat 22
6019 BV Wessem
g.vervoort@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-427 197 50
Greet Hilbrink-Hofstra
Greet Hilbrink-HofstraFractielid
Ruimstraat 10
6051 LC Maasbracht
g.hilbrink@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-404 634 55
Rob Cretskens
Rob CretskensFractielid
Zouavenweg 8
6109 AV Ohé en Laak
r.cretskens@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-133 819 18
Tom van Herten
Tom van HertenFractielid
Oosderweg 6
6099 BS Beegden
t.vanherten@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-206 460 57
Sjors Blomen
Sjors BlomenFractielid
Wilhelminalaan 13
6017 BA Thorn
t.blomen@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-253 060 30
Ger Reijners
Ger ReijnersFractielid
Prins Bernhardhoek 28
6051 DV Maasbracht
g.reijners@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-206 460 57
Marc Hilkens
Marc Hilkensplv Fractie-voorzitter
Emmastraat 4
6067 GZ Linne
m.hilkens@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-229 493 00
Ad van Dam
Ad van DamFractielid
Oudeweg 40
6067 BZ Linne
a.vandam@gemeentemaasgouw.nl
Tel. 06-000 000 00

Algemeen aanspreekpunt namens de Fractie Lokaal Belang is Gerrit Vervoort voor eenieder die contact met de fractie of de fractieleden wil hebben. Gerrit zorgt dan voor verder contact met een van de fractieleden.

g.vervoort@gemeentemaasgouw.nl  of  gjvervoort@kpnmail.nl   ( 06-4271950  / 0475562306 )

Fractieleden zijn ook afzonderlijk te benaderen met het liefst een c.c. aan Fractie-voorzitter/secretaris Gerrit Vervoort.

Iedere fractiegenoot heeft sowieso interesse in en is aanspreekbaar voor aandachtspunten / problemen binnen de woongemeenschap waar hij / zij woont, dan wel in de naast liggende woongemeenschap…..

Wilt u ook lid worden van Lokaal Belang?

Neem contact met ons op