
Dinsdagavond 20 december heeft de raad van Maasgouw afscheid genomen van ons raadslid Dennis Stratermans. In verband met een nieuwe baan en emigratie naar Sint Eustatius, kwam er helaas een vroeg einde aan een beloftevolle periode met Dennis als raadslid en vicefractievoorzitter van Lokaal Belang.
In de afgelopen jaren heeft de raad van Maasgouw Dennis leren kennen als commissielid en raadslid. Een kundige professional met een scherpe blik, een standvastig debater die zich niet van de wijs laat brengen maar ook een prettige collega die gewoon het beste wil voor zijn omgeving en de inwoners van Maasgouw.
In het Caraïbisch deel van Nederland gaat Dennis zich ook inzetten voor de lokale gemeenschap door het beheer van vastgoed van de Nederlandse Staat op zich te nemen. Een geweldige aanwinst voor de eilanden maar een groot gemis voor Lokaal Belang, Maasgouw en de kern Wessem.
Lokaal Belang wenst Dennis en Kelly heel veel succes en geluk met deze stap en we houden met veel belangstelling in de gaten hoe het ze vergaat.
Lees verder
Gerelateerde berichten
De jeugdschutters van Schutterij Sint Michaël en Sint Ansfried uit Thorn hebben het OLS gewonnen!
Op zaterdag 12 juli is het kavelen om d'n Um, de winst bij het Oud Limburgs Schuttersfeest.
De leden van Lokaal Belang hebben tijdens de ledenvergadering van woensdag 7 mei Sjors Blomen (39) uit Thorn unaniem gekozen tot lijsttrekker tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026, een rol die hij bij de verkiezingen van 2022 ook al op zich nam.